pl    en

Łódzkie House – konkurs i warsztaty w Łodzi i w Brukseli

 

W ramach udziału w akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich zapraszamy do odwiedzenia łódzkiej oraz brukselskiej siedziby Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat efektów prac w obszarze kreowania rozpoznawalności marki Łódzkie na arenie międzynarodowej. Wsparcie podmiotów z regionu w tworzeniu partnerstw projektowych i nawiązywanie kontaktów biznesowych w obszarze edukacji, designu, kultury, transportu i mobilności, turystyki, zdrowia oraz rolnictwa to tylko niektóre z wielu inicjatyw realizowanych w ramach projektu.

Dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy krótki konkurs wiedzy pt.: "Europa i mój region"
Aby otrzymać nagrodę oraz pakiet informacji z zakresu narzędzi i technik efektywnego realizowania projektów międzynarodowych, wystarczy odwiedzić biuro projektu w godzinach 9.00-15.00 w Łodzi jak i w Brukseli oraz odpowiedzieć na kilka pytań konkursowych.

Dodatkową atrakcją w ramach DOFE będą 2 warsztaty:

·         12.00 – 12.30 Projektowa współpraca międzyregionalna jako skuteczne narzędzie promocji regionu

·         13.00 -13.30 Punkt Wsparcia Inwestora – nowe kierunki rozwoju

Zgłoszenia na warsztaty prosimy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule do wyboru:  warsztat nr 1 lub 2 DOFE Łódź lub Bruksela

 

 

Skomentuj

Powrót na górę

Skontaktuj się z nami

Email:
Temat:
Wiadomość:

Znajdź nas na Facebooku